Biz Kimiz ?

Her hikaye bir başlangıçla şekillenir. Bizim ki ise bir dergi sayfasında başladı. Henüz on yaşında bir çocukken, babasının yurtdışından getirdiği dergide mor renkli, el yazısıyla yazılmış “L’UVA” kelimesini gördü. Bu, sadece üzüm salkımlarından ibaret değildi; bir vizyonun tohumlarıydı.

Yıllar sonra, tıp fakültesinde bu çocuk, üzüm çekirdeği içindeki Resveratrol maddesinin gençleştirici etkilerini keşfetti. Kim bilirdi ki bu İtalyanca kökenli kelime, dünya genelinde güzellik ve estetik meraklıları için tanınan bir marka haline gelecekti?

İşte böylece, bir üzüm tanesinden esinlenerek küçük bir muayenehane açtık. Ardından sırasıyla L’UVA Nail Spa, L’UVA Pigments, ve L’UVA Fit’i açtık. Beş yıl sonra, estetisyen yetiştiren L’UVA ACADEMY’yi kurduk. Bugün ise büyük bir estetik polikliniği olarak hizmet veriyoruz. L’uva, bugün 12 yaşında. Gururluyuz, mutluyuz çünkü amacımız her zaman kapımızdan geçen her hastanın mutlu ayrılması ve tekrar bize dönmek istemesiydi. Bu amacımıza ulaştık, ancak hikayemiz henüz bitmedi. Yeni hizmetler, projeler ve sürekli büyüyen ekibimizle birlikte daha birçok güzel başarıya imza atacağımıza eminiz.

Dr. Elif ÇOLAK
Kurucu Hekim

2005 Yılında İstanbul Üniversitesi , İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Elif Çolak , 2012 Yılında L’UVA yı kurdu.

Ebru ÇOLAK
Hemşire / Pigmentasyon Uzmanı

Marmara Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu 
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Adalet Bölümü
Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Kalıcı Makyaj Dövme Kalfalık Belgesi
Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Kalıcı Makyaj Dövme Ustalık Belgesi
Essi Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Yevgenia Academy 3D Technology at the Eyebrows
Yevgenia Academy Eyebrow Artist
Yevgenia Academy Sensual Rio Lips
Yevgenia Academy Glamour Lips
Yevgenia Academy Scalp Pigmentation
Yevgenia Academy Camouflage in Permanent Make Up

Merve ÇOLAK DERELİ
Genel Müdür

Kocaeli Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciği

Girme Amerikan Üniversitesinin  Business Management (İşletme)